Bulmaca çözümleri içinde istediğiniz bulmaca sorusunu arayarak çözüme ulaşabilirsiniz.
Anadolu'da Yetişen Ve İdrar Yolu Hastalıklarında Kullanılan Otsu Bir Bitki

Anadolu'da Yetişen Ve İdrar Yolu Hastalıklarında Kullanılan Otsu Bir Bitki Nedir?

Bulmaca oyunlarında sıkça gelen "Anadolu'da Yetişen Ve İdrar Yolu Hastalıklarında Kullanılan Otsu Bir Bitki" sorusuna cevap "GIVIŞKAN" çözümüdür.


Anahtar Kelimeler:

 • Anadolu'da Yetişen Ve İdrar Yolu Hastalıklarında Kullanılan Otsu Bir Bitki ne?
 • Anadolu'da Yetişen Ve İdrar Yolu Hastalıklarında Kullanılan Otsu Bir Bitki bulmaca
 • Bulmaca Anadolu'da Yetişen Ve İdrar Yolu Hastalıklarında Kullanılan Otsu Bir Bitki
 • Bulmacada Anadolu'da Yetişen Ve İdrar Yolu Hastalıklarında Kullanılan Otsu Bir Bitki
 • Bulmaca sözlüğü Anadolu'da Yetişen Ve İdrar Yolu Hastalıklarında Kullanılan Otsu Bir Bitki
 • Sözlük Anadolu'da Yetişen Ve İdrar Yolu Hastalıklarında Kullanılan Otsu Bir Bitki
 • Bulmaca çözümü Anadolu'da Yetişen Ve İdrar Yolu Hastalıklarında Kullanılan Otsu Bir Bitki
 • Anadolu'da Yetişen Ve İdrar Yolu Hastalıklarında Kullanılan Otsu Bir Bitki tanımı
 • Bulmaca soruları Anadolu'da Yetişen Ve İdrar Yolu Hastalıklarında Kullanılan Otsu Bir Bitki
 • Anadolu'da Yetişen Ve İdrar Yolu Hastalıklarında Kullanılan Otsu Bir Bitki kare bulmaca
 • Anadolu'da Yetişen Ve İdrar Yolu Hastalıklarında Kullanılan Otsu Bir Bitki çengel bulmaca
 • Anadolu'da Yetişen Ve İdrar Yolu Hastalıklarında Kullanılan Otsu Bir Bitki anlamı
 • Kare bulmacada Anadolu'da Yetişen Ve İdrar Yolu Hastalıklarında Kullanılan Otsu Bir Bitki
 • Çengel bulmacada Anadolu'da Yetişen Ve İdrar Yolu Hastalıklarında Kullanılan Otsu Bir Bitki
Benzer Sorular
Bulmaca Sözlüğü
Yeni ve popüler bir bulmaca sözlüğü sitesi olan bulmacacozumleri.com ile takıldığınız bulmaca soruları için aradığınız tüm cevapları bulabileceksiniz.
Binlerce bulmaca sorusu ve bulmaca cevapları sayesinde çözemeyeceğiniz bulmaca kalmayacak. Gazetelerde ve dergilerde yer alan Kare Bulmaca, Çengel Bulmaca, Sarmal Bulmaca gibi tüm bulmaca cevapları sitemizde yer alıyor. TDK Sözlük ve diğer bulmaca sözlük sitelerinde bile bulamayacağınız, sadece bulmaca sözlüğünden ve kelimelerinden oluşan bulmaca çözümleri sitesinde aradığınız cevaplar karşınıza çıkacak.
Özellikle anlamı, tanımı, nedir, bulmaca, ne, sözlük gibi bulmaca sorularınıza doğru cevapları sözcük arama yaparak bulabileceksiniz. Bulmacada çıkan sözcük sonuçları ve bulmaca sorusu için sitemizi kullanabilirsiniz.
En güncel bulmaca sözlüğü olması ile tanınan sitemizde bir de blog bölümü yer alıyor. Blog kısmındaki makaleler de bulmaca sözlüğü üzerine kurulu durumda. Özellikle j harfi ile başlayan kelimeler gibi birçok kelime listesi bulabileceğiniz blog, çok güncel ve kullanışlı.
Bulmaca çözümleri sitesine girdikten sonra yapmanız gerekenler çok basit; arama bölümüne takıldığınız bulmaca sorusunu yazın ve aratın. Ardından bulmaca cevabına bakın ve bulmacanızı çözmeye kaldığınız yerden devam edin.
Sitemizde, genellikle "Posta Gazetesi Kare Bulmaca" ve "Posta Gazetesi Çengel Bulmaca" sorularında takılan bulmaca severler için harika bir çözüm sunuyor. TDK Sözlük veya diğer popüler sözlüklerin aksine, bulmaca çözümleri sitemizde yer alan tüm soru ve cevaplar "bulmacada çıkan sorular" olarak karşınıza çıkıyor.
Kendisini bulmaca sözlüğü olarak tanımlayan sitemizde her gün yeni içerikler eklenmeye devam ediyor. Blog sayfası da güncel tutuluyor. Çok yakında sitede yeni güncellemeler olacağını da belirtmek isteriz. Bunlardan birisi site üzerinden oynanabilen Çengel Bulmaca oyunu ve Kare Bulmaca oyunu, diğeri ise posta, habertürk gibi ünlü bulmacaların yer aldığı gazetelerdeki bulmaca cevapları yayınlayacak olmamız. Bu sayede gazete bulmaca eklerinde yer alan tüm kare ve çengel bulmaca oyunlarına gerekli cevapları online olarak bulabileceksiniz.
Özetle bulmacacozumleri.com adresinde bulmaca soruları, bulmaca cevapları, bulmaca sözlüğü, bulmacada çıkan sorular ve 3 harfli kelimeler, 5 harfli kelime listeleri gibi birçok sonuca ulaşabilirsiniz.